innowacyjnykosmetyk

line

Przez ostatnie kilka lat peelingi kawowe stały się jednym z najbardziej pożądanych produktów wśród kobiet na całym świecie. Swą niezwykłą popularność zawdzięczają wysokiej zawartości kofeiny, która, dzięki najnowszym badaniom świadczącym o jej wszechstronnych, dobroczynnych właściwościach, stała się poszukiwanym składnikiem kosmetyków.

Podstawową funkcją tego typu kosmetyków jest łagodne oczyszczenie skóry i jej porów, dzięki czemu inne substancje odżywcze mogą przeniknąć do głębszych warstw naskórka, a także redukcja cellulitu i rozstępów. Peelingi mogą być stosowane samodzielnie lub jako pierwszy krok w wieloetapowej pielęgnacji.

BareCaredla twojej firmy

Oferujemy Państwu peeling kawowy BareCare, który nie tylko łączy w sobie wszystkie wspomniane wyżej zalety, ale przede wszystkim jest to kosmetyk gotowy do użycia, przetestowany w najdrobniejszych detalach i stworzony z największą starannością ze świeżych, najwyższej jakości surowców. To czyni go produktem premium, ale przystępnym - dostosowanym do potrzeb rynku masowego.

Co sprawia, że jest jeszcze
bardziej wyjątkowy?

Oczywiście oferta Private Label, która pozwala każdemu przedsiębiorcy na sprzedaż BareCare pod własną marką, według własnego projektu, w wybranych przez niego ilościach i opakowaniach.

Twoje korzyści:

  • sukces w sprzedaży peelingów kawowych
  • produkt doskonale spełniający Twoje oczekiwania
  • nasze wieloletnie doświadczenie
  • linia peelingów kawowych pod nazwą Twojej marki
  • własny projekt
  • przystępne ceny
  • wysoka jakość

Pięć kroków do twojego
specjalnego peelingu kawowego:

Wybierz gramature.

Wybierz rodzaj opakowania.

Zaprojektuj swoje etykiety.

Wybierz wielkość zamówienia. (MOQ = 200 kg)

Pozwól nam stworzyć produkt
idealnie dopasowany do
Twoich potrzeb!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij formularz lub napisz na kontakt@barecare.pl